Softvér ,registračné pokladne,outsourcing,správa sietí,multimedia


FIREMNÉ PRINCÍPY

SoftvĂŠr ,registračnĂŠ pokladne,outsourcing,sprĂĄva sietĂ­,multimedia Ideál
Náš ideál je, ako pre IT konzultačnú spoločnosť byť akceptovaný u našich partnerov vždy ako prvá voľba. Pre dosiahnutie tohto cieľa, sa neustále rozširujeme a rozvíjame naše globálne inovatívne služby nepretržite ďalej. Presadzujeme sa odbornosťou a všestranným záberom našej spoločnosti, stavajúcej na dlhoročných skúsenostiach odborníkov v rôznych smeroch informačných technológií.
SoftvĂŠr ,registračnĂŠ pokladne,outsourcing,sprĂĄva sietĂ­,multimedia Cieľ
Náš cieľ je, neustále prispievať k úspechu našich klientov a našich spolupracovníkov. Pre dosiahnutie tohto cieľa, vsádzame na našu veľkosť, našu pozíciu na trhu a našich spolupracovníkov. Nesnažíme sa bezhlavo presadiť svoje produkty, skôr sa snažíme odborným vedením alebo radami napomôcť klientom zorientovať sa v nespočetných možnostiach informačných technológií a potom zostáva už len na nich, ktoré naše produkty im vedia pomôcť.
SoftvĂŠr ,registračnĂŠ pokladne,outsourcing,sprĂĄva sietĂ­,multimedia Zásady
Zásady našej spoločnosti sú hodnoty, na ktorých závisí náš úspech. Sú východiskovým bodom pre naše rozhodnutia a ich uskutočnenia. Spájajú členov našej spoločnosti a rozličné funkcie spolu. Sú jednoduché, avšak zdôrazňujú veľmi dôrazne, čo je pre nás dôležité a ako sa my jednotlivci ako diel našej spoločnosti správame:
SoftvĂŠr ,registračnĂŠ pokladne,outsourcing,sprĂĄva sietĂ­,multimedia Firemná kultúra
Ako úspešná organizácia, so spoločným cieľom, majú spolupracovníci TriloBit Systems s.r.o. jeden spoločný ideál a spoločné hodnoty. Tieto základné elementy určujú, kto sme a odlišujú nás v očiach našich klientov a spolupracovníkov od našej konkurencie. Naša firemná kultúra je naša výhoda v hospodárskej súťaži.


TOPlist Software sites at TopDepo.com